BLENDERS

Blenders wystąpi na Scenie Rynek podczas Chmielaków Krasnostawskich 2023.
Początek koncertu w sobotę 19 sierpnia o godz. 19:00.

Blenders to kapela z krwi i kości z Trójmiasta, o której dużo się w Polsce i poza nią pisało, która grała na masie wydarzeń telewizyjnych, gościła na wielu studenckich juwenaliach i najważniejszych krajowych festiwalach.
Ich popularność odbiła się głośnym echem, a dowodem na to jest to, że do dziś na wielu wydarzeniach można usłyszeć największe hity zespołu, takie jak „Ciągnik”, „Biribomba”, „Punkt G”, „Czuję, że ja muszę”, „Włos to Włos”, „Poniedziałek”, „Owca,” „Za pokojem”, czy „Mała obawa”. Zespół zagrał blisko 800 koncertów i występował na jednej scenie m.in. z Foo Fighters, Alphaville czy Ice-T. Był częścią legendarnej trasy Inwazja Mocy.
W 2022 roku w związku z powrotem zespołu na scenę w legendarnym składzie, Blenders zagrali na dwóch dużych i ważnych rockowych festiwalach na festiwalowej mapie polski tj. Pol’and’Rock Festival i CieszFanów Festiwal. Zagrali też na powitanie z fanami koncert u siebie w domu, w Trójmieście, w wypełnionym po brzegi Teatrze Szekspirowskim. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem i ogłosił swoją obecność na wielu imprezach w Polsce – Chmielaki będą jedną z nich!
Skład zespołu:
Marcel Adamowicz – wokal
Glenn Meyer – wokal
Tomasz Urbański – gitara
Szymon Kobyliński – gitara, wokal
Sławomir Urbański – bas
Mariusz Noskowiak – perkusja