SŁAWOMIR

Sławomir wystąpi na scenie Rynek – Chmielaki Lato na Maxxxa w niedzielę 22 sierpnia o godz. 20:30

Sławomir – twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność. To właśnie na Long Island, w barze, w którym śpiewał , poznał swoją obecną żonę kościelną i muzę Kajrę. Po powrocie do Ojczyzny, wszystkie uciułane dolary poszły na pierwszy teledysk pt. „Megiera”. Był to pierwszy singiel na rynek ojczysty. Budżet klipu przekroczył 15 000 $.
W życiu Sławomira funkcjonuje jasny podział. Żona zabiera mu wszystkie pieniądze – on zbiera popularność. Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo. Szczególnie mocno słychać to na wielkich imprezach plenerowych, gdzie liczba fanów sięga 10 tysięcy i każdy zna na pamięć słowa takich przebojów jak: ”Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „Ni mom hektara” czy „Aneta”.
Wszystkie ważniejsze wydarzenia są kamerowane i publikowane na kanale You Tube Sławomira, który ma obecnie ponad 700 tys. subskrybentów. Sławomir ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „ wspieram.to”. Dzięki zagorzałym fanom Sławomir nagrał swój debiutancki longplej „The Greatest Hits” i przygotowuje kolejne klipy. Najbardziej rozchwytywaną nagrodą w projekcie było wypicie pół litra alkoholu 40% z artystą. Płyta jeszcze zanim powstała sprzedała się w tysiącu egzemplarzy i tym samym przeszła do legendy crowdfundingu. Kiedy trafiła w ręce słuchaczy, od razu uplasowała się wśród bestsellerów Empiku. Obecnie albumy zyskał już status Podwójnej Platynowej płyty, a piosenka „Miłość w Zakopanem” stała się najczęściej oglądanym clipem na YouTube w Polsce – ponad 207 mln odtworzeń. Zdobyła też tytuł Podwójnie Diamentowej Płyty jako singiel.
Aktualnie Sławomir kontynuuje trasę koncertową, oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedzi też fanów w całej Europie, USA oraz Kanadzie.

https://czucpiniadz.pl/

https://www.facebook.com/slawomirfunpage