RADIO ESKA PARTNEREM MEDIALNYM CHMIELAKÓW 2024!

W maju Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury Damian Kozyrski podpisał z Radiem ESKA umowę o współorganizacji i patronacie medialnym 53. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2024.

Koncerty na Scenie Głównej odbędą się pod nazwą CHMIELAKI ESKA MUSIC TOUR i będą częścią największej trasy koncertowej w Polsce. Na Scenie w Rynku w piątek wystąpią Ernest Markiewicz, Vix.N i Smolasty, w sobotę pojawią się Marika, zespół Ikarus Feel i Ania Dąbrowska, a w niedzielę zapraszamy na koncerty Sary James i zespołu Dżem oraz powracające po kilku latach przerwy Wybory Miss Chmielaków. Tak dobrany program zagwarantuje dobrą zabawę i z pewnością przyciągnie do Krasnegostawu mnóstwo gości.

Nasz nowy partner medialny Chmielaków zapewni wiele atrakcji. Niewątpliwym atutem Radia ESKA jest fizyczna, lokalna obecność dziennikarzy i reporterów, którzy stale współpracują z instytucjami, urzędami, ale też docierają bezpośrednio do mieszkańców. Podczas Chmielaków dziennikarze będą chcieli pokazać się osobiście. Prowadzić imprezę będą osoby, które są dobrze znane z anteny. Pojawi się również mobilne studio, liczne relacje i konkursy, w których można będzie wygrać eskowe gadżety.