Miejsca handlowe dla browarów - 2019

Odbywające się od 1971 roku „Chmielaki Krasnostawskie” to najstarszy festiwal promujących kulturę piwa w Polsce. Do udziału w tej wyjątkowej imprezie zapraszamy wszystkie browary, zarówno z Polski jak i zagranicy.

Dla browarów w roku 2019 przygotowaliśmy ponad 1300 m2 przestrzeni przy obu scenach. Miejsce pod stoiska w strefach piwnych mogą wykupować wyłącznie browary lub podmioty je reprezentujące.

 

Cena metra kwadratowego pod stoisko w STREFIE RYNEK wynosi:

- 76 zł netto + VAT – pierzeja północna,

- 74 zł netto + VAT – pierzeje wschodnia i zachodnia.

Cena metra kwadratowego pod stoisko w STREFIE DWOREK wynosi:

- 70 zł netto + VAT.

W cenie znajduje się opłata za energię elektryczną. Browar płaci jedynie za część sprzedażową – miejsce pod ławki i parasole vis a vis stoiska jest bezpłatne.

W Strefie Rynek – minimalna wielkość stoiska, którą można wykupić wynosi 9 m2 (szerokość 3m, głębokość 3m).

W Strefie Dworek – minimalna wielkość stoiska, którą można wykupić wynosi 4 m2 (szerokość 2m, głębokość 2m). Strefa Dworek przeznaczona jest przede wszystkim dla browarów craftowych i członków PSPD.

 

Do 13 maja miejsca mogą rezerwować browary, które brały udział w Chmielakach w roku 2018, od 14 maja przyjmujemy zgłoszenia od pozostałych browarów. Powierzchnia przeznaczona pod handel jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do decydowania o ostatecznej lokalizacji stoiska, ze względu na ograniczenia terenowe.

 

W celu zgłoszenia browaru należy wypełnić i odesłać wniosek /w załączeniu/.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

e-mail: chmielaki@krasnystaw.pl